Kierowcy mogą już korzystać z nowego wiaduktu drogowego nad linią kolejową nr 93 w Chybiu. Obiekt został oddany do użytku w ramach prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. modernizacji odcinka Zabrzeg – Zebrzydowice. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo ruchu kolejowego i drogowego oraz usprawnić połączenia kolejowe między Polską a Czechami. Nowy wiadukt powstał w ciągu
Nowy wiadukt drogowy w Chybiu oddany do użytku
Zdjęcie: chybie_wiadukt_plk

2 dni temu







