
Jubileusz 5-lecia Krajowej Sieci Gospodarstw Demonstracyjnych. Jubileusz to nie tylko podsumowanie drogi, ale także początek nowych wyzwań i wspólnych sukcesów
W dniach 25–26 maja 2026 roku w Hotelu HUGO w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się Konferencja Jubileuszowa Krajowej Sieci Gospodarstw Demonstracyjnych pod hasłem „Od doświadczenia do działania – wzmacnianie transferu wiedzy w Krajowej Sieci Gospodarstw Demonstracyjnych”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego i odbyło się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stefana Krajewskiego.
Czytaj więcej…

![Ceny świń: najgorsze dopiero przed nami? Ile dziś płacą za tuczniki? [SONDA 26.06]](https://static.tygodnik-rolniczy.pl/images/2026/06/26/550833.webp)















