Od doświadczenia do działania - wzmacnianie transferu wiedzy w KSGD

cdr.gov.pl 4 dni temu

Jubileusz 5-lecia Krajowej Sieci Gospodarstw Demonstracyjnych. Jubileusz to nie tylko podsumowanie drogi, ale także początek nowych wyzwań i wspólnych sukcesów

W dniach 25–26 maja 2026 roku w Hotelu HUGO w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się Konferencja Jubileuszowa Krajowej Sieci Gospodarstw Demonstracyjnych pod hasłem „Od doświadczenia do działania – wzmacnianie transferu wiedzy w Krajowej Sieci Gospodarstw Demonstracyjnych”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego i odbyło się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stefana Krajewskiego.

Czytaj więcej…

Idź do oryginalnego materiału