Województwo dolnośląskie od dłuższego czasu podnosiło problem dużej liczby odwołań kursów z Zielonej Góry i Żagania przez Węgliniec i Zgorzelec do Niemiec. W zeszłym miesiącu sytuacja uległa jednak poprawie. POLREGIO zrealizowało planowo znaczną większość kursów, co nie oznacza jednak całkowitego wyeliminowania problemów taborowych. POLREGIO: Mniej odwołań na trasie z Zielonej Góry do Goerlitz