Senatorzy we trzech założyli nową partię. Chcą przejąć zawiedzionych KO

2 godzin temu
Zdjęcie: Konwencja Nowej Polski, czworo prelegentów na scenie, kobieta przy mównicy, ekran z napisem 'Czas na nową Polskę'.


Zmęczenie "PO-PiS-em", strach przed "Polexitem" i nadzieja na zmianę - te emocje mają zachęcać do głosowania na Nową Polskę - przekonywali członkowie nowej inicjatywy politycznej. Partię zainicjowało trzech senatorów, ale dołączyło do nich grono samorządowców różnego szczebla.
Idź do oryginalnego materiału