Sprzedał plony i nie zarobił nic. „Zostają nam tylko dopłaty”
1 tydzień temu
Zdjęcie: Krzysztof Kamiński ze wsi Niszczyce (pow. płocki, gm. Bielsk) gospodaruje na 27 ha
Sytuacja na polach Krzysztofa Kamińskiego jest uzależniona od dalszej aury pogodowej. Zboża przezimowały dobrze, ale dość mocno odczuły wiosenną suszę.
- Strona główna
- Rolnictwo
- Sprzedał plony i nie zarobił nic. „Zostają nam tylko dopłaty”
Powiązane
Te krowy uznano za wymarłe. Dziś podbijają wystawy w Polsce
1 godzina temu
Pogoda- 14 czerwca pod znakiem wichur i opadów
5 godzin temu
Polecane
Finał nie dla Linette. Polka ma czego żałować
38 minut temu

















