Koleje Czeskie zakończyły odbiory wszystkich 38 spalinowych zespołów trakcyjnych RegioFox przeznaczonych do obsługi połączeń w Pradze i kraju środkowoczeskim. Pojazdy wyprodukowane przez polską Pesę zastąpiły choćby 50-letnie wagony silnikowe serii 854, znacząco podnosząc standard podróży w ramach systemu Praskiej Komunikacji Zintegrowanej (PID). Wszystkie jednostki stacjonują w tej chwili w zapleczach utrzymaniowych w Pradze-Libni oraz Rakovníku. Pasażerowie mają
Wszystkie RegioFoxy dla Pragi i regionu już na torach
Zdjęcie: cd_pid_RegioFox_104

1 dzień temu







