Poszukujesz pracy w Warszawie? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

marekkondrat.pl 3 miesięcy temu

Poszukujesz pracy w Warszawie? To ogłoszenie jest dla Ciebie. BARaWINO- winebar zlokalizowany w centrum Warszawy poszukuje do swojego zespołu kelnera/ki.

Stanowisko: kelner/ka

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Noakowskiego 16

Zadania:

  • bieżąca obsługa gości wine baru zgodna z obowiązującymi standardami
  • budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
  • przygotowanie sali do codziennej pracy
  • dbanie o pozytywny wizerunek wine baru

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista, schludny wygląd
  • elastyczność, kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość, lojalność, uczciwość, samodzielność, odpowiedzialność
  • znajomość win będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w stabilnym i ciekawym miejscu

Jak aplikować?

Wyślij CV na adres [email protected] w temacie wpisując „kelner/ka BARaWINO Warszawa”.

Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Idź do oryginalnego materiału